תמונות מירוחם

את הציור על הספסל עשו בני קבוצת "נתיב" (קבוצה מספר 35) שהתנדבו ב־2018 בירוחם, ואפשר לראות בציור סמלים מקומיים, למשל, פסל הזהות – יצירתו של הפסל עזרא אוריון.

סיפורים מצוירים

Brothers of Light הם שני אמנים אחים Gab ו־Elna, שהחלו ליצור ביחד ב־2014 בירושלים וביססו את מעמדם בעיר עם הרבה מאוד יצירות הפזורות במרחב הציבורי. הם אומנם למדו ב"בצלאל", אבל התמכרו ליצירה ברחוב, לדיאלוג עם הציבור. הניקיון הגרפי, שילוב הצבעים המנוגדים, הדמויות שיש בהן גם מוטיבים מזרחיים גם פופיים והן חוזרות ביצירותיהם – כל אלו … Continued

אליס בארץ הפלאות

אליס בארץ הפלאות – נושא הציור שמקס רינקה תושב כפר סבא צייר על קיר מבנה מוארך הפונה לגן שעשועים. בעבר שימש הבניין טחנת קמח ועתידו כיום אינו ברור. הצהרת האמן אמנותו מתבססת על ניגודיות רעייונית וחזותית בין שני שדות שמהם הוא שואב את עולם הדימויים שלו: האחד – התרבות העכשווית והמדיה החברתית שמשפיעים מאוד על … Continued

סירות שטות במים וכדור פורח מעל

גרפיטי המעטר את כל הקיר החיצוני של אחד הבניינים. בציור נראית דמות ארוכת־חוטם. מצב השתמרות היצירה: הצבע מתחיל להתקלף ותלויות מודעות על הקיר שמסתירות אותה ואולי פוגעות בה.

929 תנ"ך ביחד

  היצירה המורכבת מ־6 חלקים צוירה כמחווה למיזם 929 לקריאת כל פרקי התנ"ך. היא נמצאת בקצה המערבי של הגדר הדרומית בשוק הסיטונאי של חיפה, קרוב לכניסה לשוק, לא רחוק מרחוב הקטר.  

أنا أحب حيفا (אני אוהב את חיפה)

הטקסט כתוב בלבן ואדום על רקע שחור המכסה את כל דופן המבנה ונצפה מלב ואדי ניסנאס.   מצב ההשתמרות של היצירה: מצבהּ אינו ידוע מפני ששלט פרסום מסתיר אותה.

ילדים מטפסים

גרפיטי על גדר בטון, גרפיטי נוסף נמצא בהמשך הגדר בצד של רח' אבן גבירול. עקב בניית מגדל בסמוך לגדר, שני הציורים נמחו במאי 2020.