ילדוּת

  מרגרט למדן ציירת ופסלת שנולדה בגרמניה (1944–) ועלתה לישראל 1967. הייתה חברת קיבוץ נאות מרדכי וכיום מתגוררת בקדמת צבי. למדה קרמיקה ופיסול בברלין והייתה אחר כך מורה בבתי ספר בעמק החולה וגם במכללת אורנים.  

שולחנות ועיתונים

סעידי הכין כמה שולחנות קפה למועדון ועליהם אריחים מצוירים. כיום השולחנות הועברו לספרייה, כי הריהוט במועדון התבלה. עוד על המבנה, מיכאל יעקובסון.

עיטורים

עיטורים על אריחי חרסינה המעטרים כמה מבתי היישובים לוטם וכמון.

עצים ואיילות

רנה פאנויאן היא בת הדור הראשון במשפחתה לאמני קרמיקה. המשפחה הגיעה ליפו לאחר טבח העם ורנה גדלה בשטח המנזר הארמני בעיר. אימהּ הייתה תופרת ורנה הלכה בעקבותיה ולמדה עיצוב אופנה בתיכון והחלה את דרכה המקצועית בתפירה וברקמה. ביקור בירושלים בסטודיו של ג'ורג' סנדרוני פתח לה דלת לעולם חדש ולזהותה הלאומית באמצעות הקרמיקה הארמנית. היא העמיקה … Continued

בראשית

דני קרוון תכנן את הציור, והוא בוצע בעין הוד בסטודיו של אביבה מרגלית ואיצ'ה ממבוש. סרטון על היצירה.

חלום רידינג

תיאור חלל אולם הייצור הגדול בתחנת הכוח ההיסטורית רידינג א בתל אביב־יפו. את הציור צייר מיכאל קובנר, וביצוע העבודה על האריחים הופקד בידי ארמן דריאן.   מצב השתמרות היצירה: טוב, אך חסרים כמה אריחים.

משפחות הקיבוץ

  את היצירה עשו חברי הקיבוץ בהנחיית חברת הקיבוץ איה טל לרגל חג השישים של קיבוץ ברקאי.

חזית מעוטרת

    חנוכת בית הספר רודמן, מעריב, 16 בספטמבר 1965.   מצב השתמרות היצירה: נראה שכשהבניין שופץ, הוסתרה היצירה או נהרסה. אין יודע מה עלה בגורלה.

מחווה לליליאן

האמנית יצרה מחווה של אריחים קרמיים לאמן אפרים משה ליליאן, ממייסדי בצלאל. עבודה זו מבוססת על הדפס של ליליין שהתפרסם ב־1924 בשער עיתון תנועת החשמונאי (תנועת סטודנטים ציונים רומנים). בעבודתה היא מביאה פרשנות עכשווית לדמותו של היהודי החדש, החלום לעומת המציאות. האמנית יצרה את אריחי הקרמיקה בעבודת יד, ציירה עליהן את ההדפס של אפרים משה … Continued