גמלים ואוהל במדבר

הציירת והמאיירת איזה הרשקוביץ־אילון התגוררה באילת בשנות החמישים ואף ניהלה למשך תקופה את המוזאון התת־ימי. ביקור האמנית באתיופיה. איזה הרשקוביץ, מלון שלמה שי פרקש ומיקה טל, סגרפיטו בישראל

זריחה בשכונה א'

רבדים של צבע: למעלה גוני חום של שמש, מדבר וחול ולמטה גוונים של כחול בים. על הגלים כתוב: "תודה על כל מה שנתת, תודה על מה שלי בראת". בני נוער אילתיים עם נטיות לאומנות יצרו את הקיר בהובלתה של שקד עלמה ועמותת "סוף סוף" האילתית.

אני אוהב שוקולד

    בציור גביע גלידה, המלווה במילות השיר: "אני אוהב שוקולד ועוגת גבינה. ארטיק וסוכריות ותות גינה". הציור נמצא ליד מדרגות הכניסה למתנ"ס יעלים. היצירה נעשתה בלילה של ט"ו באב בפעולה חשאית, ללא אישורים. לימים הקימו האמנים עמותה של ציירי קיר "סוּף סוּף".  

זיכרונות ילדות בחוף הדרומי

  את הקיר עשו 9 אמנים, שרק שניים מהם מיומנים בעבודה עם ספריי. כדי להכין את הקיר אספו התשעה שגילם נע בין 17 ל־40 מזיכרונותיהם, ולכן אפשר למצוא בקיר זה לצד זה פרטים מתקופות שונות, כמו: פוגים, העץ הנדיב, אסימון, נשיקה ראשונה, זיפ, פתק שמעבירים בכיתה, דיסקט ו־icq. את פריסת הזכרונות הנבחרים על הקיר הכינה … Continued

זיכרונות משכונה א'

  הציור נעשה ביום המעשים הטובים וכל העושים במלאכה עבדו בהתנדבות. ילדי בית הספר היסודי "יעלים" בחרו את התמונות שמופיעות על הקיר והאמניות הציגו את זה לפי הפרשנות שלהן.   הינה סרטון על היצירה.

חבצלות מים

היצירה מוצבת בחזית מרכז התרבות על שם סמואל רובין. היא נעשתה ב־2004 בהדרכת האמנית דלי פלאי ובשיתופם של ויקטור שביט, דוד אלמוזנינו ואנשי "אנוש".

מלכת שבא

הציירת והמאיירת איזה הרשקוביץ־אילון התגוררה באילת בשנות החמישים ואף ניהלה למשך תקופה את המוזאון התת־ימי. מידע על ביקור האמנית באתיופיה.