רקפות

טקס העברת ראשות המועצה המקומית קריית טבעון: ראש המועצה היוצא מעביר את "מפתח" המועצה המקומית למחליפו עמיחי בן־דרור. משמאל יושב הרב יהודה זילברשטיין.

לזכר הגבורים שנפלו

האנדרטה ניצבת על רחבת חצץ עגולה בלב גן פורח. במרכז במה בת שלושה מפלסים ניצב עמוד אבן מלבני, גם לו שלושה מפלסים: בסיסו רחב, מרכזו צר וראשו צר יותר, ובו סמל היישוב. במרכז פאתו האחת של העמוד תבליט של לוחם שנפגע ונפל, ולצידו אישה בוכייה ובידה ענף זית. מתחת לתבליט כתוב: "לזכר הגבורים שנפלו במלחמה … Continued

בית בקין

על קיר האבן בכניסה לבית משפחת האמנית רינה ואישהּ שמעון בקין ברחוב זבולון 6, קריית טבעון נקבע בקרמיקה בכתב עברי קדום: "בית בקין״. הבית נחנך ב־1969. הציירת רינה ר. בקין (1934), ילידת גליציה, ששרדה בעת מלחמת העולם השנייה בגטו ובמקומות מסתור שונים ועלתה ארצה ב־1947. תיק אומן – רינה  

תבליט קיר

תבליט על קיר חיצוני של ביה"ס "קריית עמל", קריית טבעון. מצב השתמרות היצירה: טוב, אך לא בצבע המקורי.

ברוכים הבאים

כניסה לטבעון- לא ציור קיר אלא אלמנט פיסולי אבל ברוח עבודותיו האחרות של מרדכי גומפל (כולל מרחוב הדגניות בטבעון).   מצב השתמרות היצירה- המיצג במצב טוב, לפני מספר שנים הועברה למיקום אחר באותה כיכר שבה ניצבה.

70 שנה לטבעון

סלעים עם פסיפס רקפות מעגלי על רצפת הגן, במסגרת כתוב "70 לטבעון התשס"ח" (2008). מסביב על קירות פסיפסים של הצמחים: נרקיס, כלנית, חרצית, חוטמית ושל בעלי חיים: צב וקיפוד.

דמויות גרוטסקיות

דמויות גרוטסקיות בגוונים חמים, מלווים בצורות גאומטריות וסמלים על שלושה קירות במרפסת בית האמן.    

אנשים מבלים

סגרפיטו של דמויות גאומטריות בלבן על רקע שחור בכניסה לבית דירות ומשרדים. שתיים מהדמויות מחזיקות כלי נגינה, אחת מחזיקה בכד. כל הדמויות נראות בלבוש של ריקודי עם.