נוף מדברי

העבודה היא שילוב של נוף מדברי עם שדה פרחים, כלומר המדבר עוד יפרח… לדברי האמנית, העבודה בסטודיו שלה באשקלון ארכה כשבעה חודשים, והיא מורכבת מ־32 לוחות, שכל אחד גודלו 30X50 ס"מ. היא השתמשה בפסיפס באבני בזלת, לבני שמוט, קרמיקה, זכוכית מורנו ואבנים מתמנע. מצב השתמרות היצירה: המתנ"ס שופץ והיצירה נעלמה.

צמחים וים

    במתנ"ס נקבעו שני לוחות פסיפס: בחזית פסיפס שהוא כולו צמחייה ובפנים – פסיפס שיש בו יסודות מן העיר אשקלון: עתיקות וים.   מצב השתמרות היצירה: סביר, חלק מן האבנים נפלו והיא זקוקה לשימור.

שבעת המינים

היצירה נעשתה במסגרת מיזם "שותפות 2000 ישראל ניו יורק", בהנחייתם של נורית שני ודרור אשד. מצב השתמרות היצירה: חלק מן האבנים נפלו.

סיום המבול

      האמן נולד ב־1945 בניו יורק ועלה ארצה ב־1979. קודם לכן שהה 4 שנים בברזיל וכמה שנים בפריז. הוא אייר ספרי שירה, צייר שניציורי קיר בירושלים בנושאים תנ"כיים ובשנים האחרונות אייר את כל התנ"ך. ראו דוגמות.  

סיפור גן העדן

האמן נולד ב־1945 בניו יורק ועלה ארצה ב־1979. קודם לכן שהה 4 שנים בברזיל וכמה שנים בפריז. הוא אייר ספרי שירה, צייר שני ציורי קיר בירושלים בנושאים תנ"כיים ובשנים האחרונות אייר את כל התנ"ך. ראו להלן דוגמות.

אני אוהב שוקולד

    בציור גביע גלידה, המלווה במילות השיר: "אני אוהב שוקולד ועוגת גבינה. ארטיק וסוכריות ותות גינה". הציור נמצא ליד מדרגות הכניסה למתנ"ס יעלים. היצירה נעשתה בלילה של ט"ו באב בפעולה חשאית, ללא אישורים. לימים הקימו האמנים עמותה של ציירי קיר "סוּף סוּף".  

זיכרונות משכונה א'

  הציור נעשה ביום המעשים הטובים וכל העושים במלאכה עבדו בהתנדבות. ילדי בית הספר היסודי "יעלים" בחרו את התמונות שמופיעות על הקיר והאמניות הציגו את זה לפי הפרשנות שלהן.   סרטון על היצירה.