ציפורי תל אביב

צמד האמנים ALWAYS ו־NEVER יצרו את העבודה הזאת. צמד האמנים הגרים ויוצרים בתל אביב־יפו, עובדים ביחד על ציורי קיר במרחב הציבורי. השילוב ביניהם מייצר מפגש בין עולם הטבע (נועה מציירת דימויים מעולם הטבע הישראלי והתל אביבי),…
להמשך קריאה

כותל המזרח

כשהיה אבי בן־ברוך ילד, מועדון הנוער ביפו היה לו לבית. כשהתבגר והיה לצייר החליט להודות למוסד הזה וצייר על המבנה ציור ענק שנושאו עולם המוסיקה. לימים נהרס הציור מחוסר תחזוקה….
להמשך קריאה

כתיבה תמRה

האמנית תמרה לילך מזומן, ילידת טבריה המתגוררת כיום במרכז הארץ היא משוררת, ביבליותרפיסטית ומנחת סדנות כתיבה. על שירי הקיר שלה היא חותמת "כתיבה תמRה"….
להמשך קריאה

דיוקן ובעלי חיים

רובן קרפטיאן (TAG#) נולד בארמניה, עבר למוסקבה ומשם עלה לישראל. הוא בוגר המחלקה לעיצוב בסמינר הקיבוצים ועוסק כיום ביצירת חווית משתמש (UX). המסרים ביצירות שלו נוגעים ברוב המקרים לרשתות החברתיות ולעולם הדיגיטלי והרשתות החברתיות. לכן גם…
להמשך קריאה

תמונות ליליות

מעצב תעשייתי ומקעקע, שיצירתו ספוגת הומור ולעיתים גם סרקזם. אוהב לספר סיפור בציוריו. הציורים הם חלק מ"שביל הגראפיטי" בקריית המלאכה, שיזמה ומנהלת אורה צ'כנוביץ….
להמשך קריאה

דיוקן

האמן הוא מעצב גרפי, בוגר בצלאל, שסגנונו הוא רטרו, עז־צבעים. הציור הוא חלק מ"שביל הגראפיטי" בקריית המלאכה, שיזמה ומנהלת אורה צ'כנוביץ….
להמשך קריאה