ירושלים של שמחה

  ציור הקיר הוא המשך של מיזם ציורי הקיר בירושלים ביוזמת משרד התיירות ועיריית ירושלים ובוצע ע"י החברה הממשלתית לתיירות. זה הציור העשירי במיזם אחרי הציורים ברח' בן־יהודה, רח' יפו, ביה"ס כי"ח, רח' אגריפס, ז'ראר בכר, הקארדו ברובע היהודי, הקארדו הביזנטי בשער האשפות ושני הציורים בשכונת גילה בבית הספר המקיף גילה. הנושא של הציור ברחוב … Continued

בוב מארלי

ציור על מרכז האופניים בקיבוץ, ולכן השיער עשוי משרשראות אופניים.

דיוקן בן־גוריון באבן

ב־1964 השתתף בארוחה לכבוד פולה ודוד בן־גוריון שהתארחו בגלי כנרת. שמואל בן־עמי אז סיים קורס טבחות בבית יורדי ים בחיפה, שם הכשירו שפים לאוניות צים. כך התחבר לו המקצוע עם הפסל. האתר של האמן.  

גדולה מן החיים

Bicicleta Sem Freio, שם שפירושו "אופניים ללא מעצורים" הם שני האמנים מברזיל שמציירים על קירות: דוגלס דה־קסטרו (Douglas de Castro) ורנטאו פררייה (Renato Perreira). הם החלו לפעול בברזיל ב־2005. יצירתם מושפעת מאיורים של כרזות מעולם הפופ. יצירותיהם נמצאות ברחבי העולם: לונדון, ברלין, הונג קונג, ארה"ב ועוד. הציור בתלפיות המעטר את הבניין של בית הספר לקולנוע … Continued

רצח רבין

הציור נוצר לבקשת תוכנית התרבות של ערוץ 2 בעקבות סרט תיעודי על הרצח שצילמה רוני קמפלר. עקב אי־הבנה עם עיריית תל אביב־יפו נצבע הציור ב־2009 ומיד נעשה ניסיון להסיר את הצבע, אך נגרם לו נזק שלא שוקם עד כה.

דיוקן זאב ז'בוטינסקי

דיוקן זאב ז'בוטינסקי במצודת זאב. "בדיוקן זה בחר לעצב את ראשו של המנהיג הרוויזיוניסטי בתבליט יצוק בברונזה העשוי מקווים טופוגרפיים, כאילו פני המנהיג הם פניה של הארץ עצמה", ויקיפדיה. מצב השתמרות היצירה: טוב.